Startpagina Fotoboek Ledengastenboek Clubinfo Wilfried Cretskens Classic Leden Aanmelden

Fietskalender

Groep 1

Dag Datum Afstand Vertrek Richting Aankomst Begeleider
Vrijdag 09.02.18 Stat.AV 19.30 Volksmacht 21.30 Leden
Vrijdag 23.02.18 Openingsfeest 19.00 De Waterhoek 23.00 Leden & Partner
Zaterdag 03.03.18 40 -
70
09.00 16de Muco Rit Donk 12.00 VWB
Zondag 04.03.18 50 9.00 Openingsrit + koffie/taart 11.15 Bestuur
Woensdag 07.03.18 45 17.00 Stayen 18.45 Rudi Gysemberg
Zaterdag 10.03.18 Keuze 08.30 Boutersem S.KL. VWB
Zondag 11.03.18 70 09.00 leopoldsburg 11.30 Christophe Bex
Woensdag 14.03.18 50 17.00 Vrolingen 19.00 Edwin/Erik
Zondag 18.03.18 65 09.00 Neerwinden-Kruisken 11.30 Rudi Gysemberg
Woensdag 21.03.18 50 17.00 Ransberg 18.45 Rudi Gysemberg
Zaterdag
24.03 nr. zondag 25.03.18 de klok één uur vooruit zetten
Zondag 25.03.18 85 09.00 Herselt 12.00 Filip Borgions
Woensdag 28.03.18 55 17.30 Lutselus 19.15 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 31.03.18 Keuze 08.30 Tongeren S.KL. VWB
Zondag 01.04.18 80 08.30 Pasen Jeuk 11.30 Herman Deferm
Maandag 02.04.18 08.30 2de Paasdag
Woensdag 04.04.18 55 18.00 Grasbos 20.00 Rudi Gysemberg
Zondag 08.04.18 85 08.30 Dwars door Hageland 11.30 Rudi Gysemberg
Woensdag 11.04.18 60 18.00 Bokrijk 20.10 Jef Hulsmans
Zondag 15.04.18 85 08.30 Meerhout 11.30 Filip Borgions
Woensdag 18.04.18 65 18.00 Glabbeek 20.15 Rudi Gysemberg
Zaterdag 21.04.18 Keuze 08.30 Zonhoven S.kl. VWB
Zondag 22.04.18 85 08.30 Helecine 11.30 Christophe Bex
Woensdag 25.04.18 60 18.00 Gelmen 20.10 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 28.04.18 Keuze 08.30 Balen/Vlijtingen S.KL.VWB
Zondag 29.04.18 90 08.30 Sven Nijs Route/ Carpool 12.15 Rudi Gysemberg
Dinsdag 01.05.18 50 08.30 Scherpenheuvel 12.15 allen
Woensdag 02.05.18 75 18.00 Diepenbeek 20.40 Rudi Gysemberg
zondag 06.05.18 85 08.30 Horst 11.30 Christophe bex
Woensdag 09.05.18 60 18.00 Deel cretskens 20.15 gepijld
Donderdag 10.05.18 07.00 Cretskens Classic + Hulp 16.00 S.KL.VWB
Zaterdag 12.05.18 Keuze 08.30 Acht van Zelem S.KL. VWB
Zondag 13.05.18 110 08.00 Bree 12.30 Benny Brebels
Woensdag 16.05.18 80 18.00 Alden Biezen 20.45 Edwin Vrijdaghs
Zondag 20.05.18 08.30 Pinksteren -uitgestelderit 12.00
Maandag 21.05.18 110 /90 08.00 2de Pinksterdag -Amstel go 14.00 Rudi Gysemberg
Woensdag 23.05.18 75 18.00 Zutendaal 20.45 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 26.05.18 Keuze 08.30 Halen S.KL.VWB
Zondag 27.05.18 120 08.00 Hallenbaye 12.30 Edwin Vrijdaghs
Woensdag 30.05.18 78 18.00 Widooie 20.30 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 02.06.18 Keuze 08.30 Alken S.KL. VWB
Zondag 03.06.18 120 08.00 Luik 12.45 Filip Borgions
Woensdag 06.06.18 78 18.00 Gingelom 20.40 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 09.06.18 Keuze 08.30 Molenstede S.KL. VWB
Zondag 10.06.18 135 08.00 Huy 13.30 Filip Borgions
Woensdag 13.06.18 75 18.00 Vliermaal 20.40 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 16.06.18 Keuze 08.30 Rekem/Tienen 12.00 S.KL.VWB
Zondag 17.06.18 80 08.00 Verbroederingsrit 12.00 gemeente
Vanaf
maandag 18.6 tot en met donderdag 21.06.18 uitstap Duitsland, Hunsruck
Michel
Woensdag 20.06.18 18.00 Samen met gr.2+
Zaterdag 23.06.18 Keuze 08.30 Laakdal 20.20 S.KL. VWB
Zondag 24.06.18 110 08.00 Oud Rekem 12.30 Filip Borgions
Woensdag 27.06.18 75 18.00 Piringen 20.40 Edwin Vrijdaghs
Zondag 01.07.18 110 08.00 Oreye 12.30 Marc Lenaers
Woensdag 04.07.18 75 18.00 Mettekoven 20.45 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 07.07.18 Keuze 08.30 Donk S.KL.VWB
Zondag 08.07.18 95 08.30 Eddy Merckx Route/Carpool 12.30 Rudi Gysemberg
Woensdag 11.07.18 75 18.00 Motbroek 20.45 Rudi Gysemberg
Zaterdag 14.07.18 Keuze 08.30 Bilzen S.KL.VWB
Zondag 15.07.18 100 08.00 Waasmont 12.00 Christophe Bex
Woensdag 18.07.18 75 18.00 Het Rot 20.45 Filip Borgions
Zaterdag 21.07.18 Keuze 08.30 Tocht lage landen/ Zee Filip Borgions
Zondag 22.07.18 08.30 Verrassingsrit 11.45
Woensdag 25.07.18 75 18.00 Ezemaal 20.45 Rudi Gysemberg
Zaterdag 28.07.18 08.30 Schaffen S.KL. VWB
Zondag 29.07.18 90 08.30 Vier Torens 11.45 Jef Hulsmans
Woensdag 01.08.18 70 18.00 Neerwinden 20.30 Jef Hulsmans
Zaterdag 04.08.18 Keuze Sean Kelly Classic Super CL.VWB
Zondag 05.08.18 100 08.00 Chartreuse 12.00 Filip Borgions
Woensdag 08.08.18 74 18.00 Rommershoven 20.45 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 11.08.18 Keuze 08.30 Linkhout-Dwars dr.Limburg S.KL. VWB
Zondag 12.08.18 115 08.00 Amstel Gold Race 14.00 Erik Serre
Woensdag 15.08.18 140 08.30 Heppeneert 15.00 Michel
Woensdag 15.08.18 18.00 Thuisblijvers 20.15
Zaterdag 18.08.18 Keuze 08.30 St Truiden Vannitsen Cl. S.KL. VWB
Zondag 19.08.18 Keuze in KM 08.30 St Truiden idem VWB
Woensdag 22.08.18 85 18.00 Ronde Hageland 21.00 Filip Borgions
Zaterdag 25.08.18 Keuze 08.30 Scherpenheuvel S.KL. VWB
Zondag 26.08.18 120 08.00 Oteppe 12.45 Christophe Bex
Woensdag 29.08.18 75 18.00 Jeuk 20.45 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 01.09.18 35-70 KM 08.30 Donk 15 de Fruitoogstrit 12.3 VWB
Zondag 02.09.18 90 08.30 Houwaartseberg 11.45 Rudi Gysemberg
Woensdag 05.09.18 62 17.30 Halle -Booienhoven 19.45 Edwin Vrijdaghs
Zondag 09.09.18 100 08.00 Gelrode- Moedermeule 12.00 Filip Borgions
Woensdag 12.09.18 60 17.30 Schalkhoven 19.45 Edwin Vrijdaghs
Zondag 16.09.18 80 08.30 Muizen 11.30 Herman Deferm
Woensdag 19.09.18 60 17.30 Rullingen 19.45 Edwin Vrijdaghs
Zondag 23.09.18 85 08.30 Aarschot 11.30 Filip Borgions
Woensdag 26.09.18 55 17.30 Kerniel 19.30 Edwin Vrijdaghs
Zaterdag 29.09.18 Keuze 08.30 Hamont-Achel S.KL.VWB
Zondag 30.09.18 50 9.00 Sluitingsrit,Koffie/Taart 11.15 Bestuur
Dinsdag 02.10.18 19.30 Gewone AV 21.00 Volksmacht
Zondag 07.10.18 12.00 Lunch 15.00 leden + iedereen



ALGEMEEN:

Vertrek en aankomst steeds aan ons lokaal W.Brems op de aangegeven uren ;
Bij warm zomerweer en op algemene aanvraag een drink onderweg ;
Kalender + eventuele wijzigingen wekelijks op home pagina website ;
Mogelijksheid om om te schakelen in de groepen ;
Verantwoordelijken = Groep 1 : Guido Appeltans en Willy Mathys, Groep 2 : Julien Knaepen,
Groep 3 = Knuts Geozges en Buekers Paul, groep 2+ = Ludo Nickmans, Willy Mathys, Guido Appeltans ;
Iedere verantwoordelijke vult einde van de maand de deelnemerslijst van gr.1-2-2+ en 3 in en
elke maand doormailen aan = ludo.nickmans@telenet.be !
Indien men samen rijdt primeert de snelheid van de traagste groep ;
Wekelijks de website raadplegen : www.berkentrappers.be
Alle ritten rijden in de kledij v.d.club = anders geen notering als gereden !
Mooi fietsseizoen toegewenst, wees voorzichtig, fietshelm aanbevolen !


Zakenkantoor Strauven
3545 Halen
011/327315

Trekels Dirk, onderhoud en vellen alle bomen
3512 Stevoort
0496/289568

Daelemveld Cars
3540 Herk-de-Stad
0475/754102

Uit sympathie:
B & F Knaepen-Smets BVBA
Allround-Computing BVBA