Startpagina Fotoboek Ledengastenboek Clubinfo Wilfried Cretskens Classic Leden Aanmelden

Fietskalender

Groep 2

Dag Datum Afstand Vertrek Richting Aankomst Begeleider
Vrijdag 09.02.18 Stat.AV 19.30 Volksmacht 21.30 Leden
Vrijdag 23.02.18 Openingsfeest 19.00 De Waterhoek 23.00 leden en partner
Zaterdag 03.03.18 35 - 70 09.00 16de Muco rit 12.00 VWB
Zondag 04.03.18 40-50 9.00 Openingsrit +
koffie/taart
11.15 Bestuur
Woensdag 07.03.18 44 14.30 Stevoort-Sint
l/Herk/Alken
16.30 Julien
Zaterdag 10.03.18 Keuze 08.30 Boutersem S.KL. VWB
Zondag 11.03.18 60 09.00 Paalse Plas 11.30 Gerard Renders
Woensdag 14.03.18 45 14.30 Zoutleeuw 16.30 Julien
Zondag 18.03.18 50 09.00 Godsheide 11.30 Pol Castro
Woensdag 21.03.18 50 14.30 Halen-Loksbergen 16.45 Julien
Zaterdag
24.03 nr zondag 25.03.18 de klok één uur vooruit zetten
Zondag 25.03.18 50 09.00 Zonhoven 11.30 Annietta
Woensdag 28.03.18 50 14.30 Averbode-Vossenhol 16.45 Julien
Zaterdag 31.03.18 Keuze 08.30 Tongeren S.KL.VWB
Zondag 01.04.18 55 09.00 Pasen:Kortessem/Alken 11.30 Ludo Putzeys
Maandag 02.04.18 vrij 2de Paasdag ?
Woensdag 04.04.18 50 14.30 Verrassing 16.45 Benny Maris
Zondag 08.04.18 60 09.00 Beringen 11.30 Ludo Putzeys
Woensdag 11.04.18 56 14.30 Zichem 16.45 Julien
Zondag 15.04.18 60 09.00 Tielt Winge 12.00 V.Munster Roger
Woensdag 18.04.18 55 14.30 Kortenaken/Geetbets 16.45 Julien
Zaterdag 21.04.18 Keuze 08.30 Zonhoven S.kl. VWB
Zondag 22.04.18 55 09.00 Bloesemrit 11.30 Denis Stiers
Woensdag 25.04.18 55 14.30 Genk 17.00 Jos Pouls
Zaterdag 28.04.18 Keuze 08.30 Balen/Vlijtingen SS.KL.
VWB
Zondag 29.04.18 50
09.00
De 'R' 11.30
Diane Nickmans
Dinsdag 01.05.18 50 09.00 Scherpenheuvel 12.00 Julien
Woensdag 02.05.18 60 14.30 Halle Booienhoven 17.00 Jos Pouls
Zondag 06.05.18 60 09.00 Genebos 11.45 Johny Clenaerts
Woensdag 09.05.18 55 14.30 Cretskens kort 17.00 Gepijld
Donderdag 10.05.18 Keuze 07.00 Cretskens Classic =
hulp
16.00 S.KL. VWB
Zaterdag 12.05.18 Keuze 08.30 Acht van Zelem S.KL. VWB
Zondag 13.05.18 80 08.30 Wijchmaal/Peer 12.00 Denis Stiers
Woensdag 16.05.18 50 14.30 Schaffen 16.45 Gerard Renders
Zondag 20.05.18 52 09.00 Pinksteren/Hageland 11.30 Willy Vanolst
Maandag 21.05.18 vrij 09.00 2de Pinsterdag ?
Woensdag 23.05.18 55 14.30 St. L/HerK 16.45 Ludo Putzeys
Zaterdag 26.05.18 Keuze 08.30 Halen S.KL.VWB
Zondag 27.05.18 60 09.00 Diepenbeek 11.45 Diane
Smeets
Woensdag 30.05.18 55 14.30 Borgloon/Kerniel 16.45 Ivo Grosemans
Zaterdag 02.06.18 Keuze 08.30 Alken S.KL. VWB
Zondag 03.06.18 50 09.00 Molenstede 11.45 René Geerdens
Woensdag 06.06.18 55 14.30 Lummen/Tessenderlo 16.45 Denis Stiers
Zaterdag 09.06.18 Keuze 08.30 Molenstede S.KL. VWB
Zondag 10.06.18 60 09.00 Kortessem 11.30 René Geerdens
Woensdag 13.06.18 55 14.30 Vrolingen 17.00 Denis Stiers
Zaterdag 16.06.18 Keuze 08.30 Rekem/Tienen S.Kl. VWB
Zondag 17.06.18 50 09.00 Verbroederingsrit 11.45 Gemeente
Vanaf maandag
18.06 tot en met donderdag 21.06 uitstap Duisland, Hunsruck
Michel Claes
Woensdag 20.06.18 50 14.30 Zonhoven 16.45 Pol Castro
Zaterdag 23.06.18 Keuze 08.30 Laakdal S.KL. VWB
Zondag 24.06.18 70 08.30 Oplinter 11.30 VWB R. Geerdens
Woensdag 27.06.18 55 14.30 Hoepertingen 16.45 Denis Stiers
Zondag 01.07.18 58 08.30 Diepenbeek 11.45 Ludo Putzeys
Woensdag 04.07.18 50 18.00 Zichem anders 20.15 Denis Stiers
Zaterdag 07.07.18 Keuze 08.30 Donk S.KL.VWB
Zondag 08.07.18 66 08.30 Ransberg 11.45 René Geerdens
Woensdag 11.07.18 54 18.00 Schaffen 20.30 Johny Clenaerts
Zaterdag 14.07.18 Keuze 08.30 Bilzen S.KL.VWB
Zondag 15.07.18 100 08.30 Postel 12.30 Denis Stiers
Woensdag 18.07.18 55 18.00 Alken omgeving 20.30 Lugarde Vanhees
Zaterdag 21.07.17 Keuze 08.30 Tocht lage
landen/Beverst
S.KL. VWB
Zondag 22.07.18 80 08.30 Kasterlee 19.30 Uitstap
Woensdag 25.07.18 58 18.00 Rillaar 20.30 Ivo Grosemans
Zaterdag 28.07.18 Keuze 08.30 Schaffen S.KL. VWB
Zondag 29.07.17 68 08.30 Waanrode 12.00 René Geerdens
Woensdag 02.08.17 50 18.00 Averbode ijsje 20.30 Julien
Zaterdag 04.08.18 Keuze Sean Kelly Classic Super CL.VWB
Zondag 05.08.18 65 08.30 Landen/Wange 11.30 Denis Stiers
Woensdag 08.08.18 58 18.00 Gerhagen 20.30 Denis Stiers
Zaterdag 11.08.18 Keuze 08.30 Linkhout-Dwars
dr.Limburg
S.KL. VWB
Zondag 12.08.18 70 08.30 Hoeselt 12.00 Jos Peeters
Woensdag 15.08.18 140 08.30 Heppeneert 15.00 Michel Claes
Woensdag 15.08.18 50 18.00 Tuisblijvers/Bokrijk 20.15 Frans Smeets
Zaterdag 18.08.18 Keuze 08.30 St Truiden Vannitsen
Cl.
S.KL. VWB
Zondag 19.08.18 60 08.30 Dames Verrassingsrit 11.45 Lutgarde/Annietta
Woensdag 22.08.18 55 18.00 Kortessem anders 20.15 Ivo Grosemans
Zaterdag 25.08.18 Keuze 08.30 Scherpenheuvel S.KL. VWB
Zondag 26.08.18 65 08.30 Landen 11.30 V.Munster Roger
Woensdag 29.08.18 60 14.30 Verrassing 16.45 Willy Vanolst
Zaterdag 01.09.18 35-70 Km 09.00 Donk 15de fruitoogstrit 12.00 VWB
Zondag 02.09.18 60 09.00 Koersel Kapel 11.45 Ludo Putzeys
Woensdag 05.09.18 50 14.30 Bokrijk 16.45 Gerard Renders
Zondag 09.09.18 50 09.00 Wilderen 11.30 Julien
Woensdag 12.09.18 45 14.30 Alken/Wellen 16.45 Willy Vanolst
Zondag 16.09.18 08.30 Ontbijt t/Kanker
Kermt
12.00 Danny
Zondag 16.09.18 60 09.00 Verrassing 11.30 Luc Maris
Woensdag 19.09.18 50 14.30 Tuintjes 16.45 Julien
Zondag 23.09.18 60 9.00 Verrassing 11.30 Luc Maris
Woensdag 26.09.18 55 14.30 St Truiden/Halmaal 16.45 Denis Stiers
Zaterdag 29.09.18 Keuze 08.30 Hamont/Achel S.KL.VWB
Zondag 30.09.18 45 9.00 Sluitingsrit/taart.koffie 11.15 Bestuur
Dinsdag 02.10.18
19.30
Gewone AV 21.00 Volksmacht
Zondag 07.10.18 12.00 Lunch 15.30 Leden-iedereen



ALGEMEEN:

Vertrek en aankomst steeds aan ons lokaal W.Brems op de aangegeven uren ;
Bij warm zomerweer en op algemene aanvraag een drink onderweg ;
Kalender + eventuele wijzigingen wekelijks op home pagina website ;
Mogelijksheid om om te schakelen in de groepen ;
Verantwoordelijken = Groep 1 : Guido Appeltans en Willy Mathys, Groep 2 : Julien Knaepen,
Groep 3 = Buekers Paul, Knuts Georges, groep 2+ = Willy Mathys, Ludo Nickmans.
Iedere verantwoordelijke vult op 't eind van de maand de groepen 1-2+-2 en 3 in en eind datum
van elke maand doormailen aan Ludo Nickmans = ludo. nickmans@telenet.be !
Indien men samen rijdt primeert de snelheid van de traagste groep ;
Wekelijks de website raadplegen : www.berkentrappers.be
Alle ritten te rijden in de kledij v.d.club = anders geen notering als gereden !
Mooi fietsseizoen toegewenst, wees voorzichtig, fietshelm aanbevolen !


Zakenkantoor Strauven
3545 Halen
011/327315

Trekels Dirk, onderhoud en vellen alle bomen
3512 Stevoort
0496/289568

Daelemveld Cars
3540 Herk-de-Stad
0475/754102

Uit sympathie:
B & F Knaepen-Smets BVBA
Allround-Computing BVBA