Startpagina Fotoboek Ledengastenboek Clubinfo Wilfried Cretskens Classic Privacy Verklaring Aanmelden

Fietskalender

Groep 3

Vrijdag 09.02.18 Stat.AV 19.30 Volksmacht 21.30 Leden
Vrijdag 23.02.18 Openingsfeest 19.00 De Waterhoek 23.00 Leden & Partner
Zondag 04.03.18 30 9.30 Openingsrit + taart
(Assent))
11.15 65
Woensdag 07.03.18 35 14.00 Wijer - Terkoest 16.30 44
Zondag 11.03.18 35 9.30 Lummen- Natuurgebied 11.30 27
Woensdag 14.03.18 35 14.00 Binderveld 16.30 43B
Zondag 18.03.18 42 9.30 Schimpen
-Alken-Stokrooie
11.30 22
Woensdag 21.03.18 38 14.00 Nieuwerkerken 16.30 43A
Zaterdag
24.03 nr. Zondag 25.03.18 klok één uur vooruit zetten
Zondag 25.03.18 35 9.30 Kuringen-Heide 11.30 31A
Woensdag 28.03.18 38 14.00 Geetbets - Budingen 16.30 40
Zondag 01.04.18 35 9.00 Pasen - Rivierenroute 11.30 53
Maandag 02.04.18 42 tweede Paasd. Nieuwdorp 11.30 59
Woensdag 04.04.18 44 18.00 Engsbergen 20.30 18
Zondag 08.04.18 42 9.00 Waanrode -Kortenaken 11.30 4
Woensdag 11.04.18 40 18.00 Bloesemrit 20.30 51
Zondag 15.04.18 40 9.00 Zoutleeuw- via
Hogen
11.30 2
Woensdag 18.04.18 43 18.00 Geetbets - Grazen 20.30 7
Zondag 22.04.18 45 9.00 Halve weg - Zonhoven 11.30 37
Woensdag 25.04.18 40 18.00 Gestel Lummen 20.30 25
Zondag 29.04.18 40 9.00 Velm 11.30 12
Dinsdag 01.05.18 40 9.00 Scherpenheuvel 12.00 12.00 13
Woensdag 02.05.18 45 18.00 Gerhagen 20.30 61
Zondag 06.05.18 42 9.00 Herkenrode Bolderberg 12.00 32
Woensdag 09.05.18 40 18.00 Populierenroute 20.30 55
Donderdag 10.05.18 Keuze 07.00 O.H.H.V. Creskens
S.KL
16.00 Hulp iedereen
Zondag 13.05.18 46 9.00 Zonhoven Blikveldweg 11.30 33A
Woensdag 16.05.18 40 18.00 Wimmertingen 20.30 46
Zondag 20.05.18 45 9.00 Pinksteren Schimpen Alken 11.30 22
Maandag 21.05.18 9.00 2de Pinksterdag Vleugt 11.30 17
Woensdag 23.05.18 38 18.00 Bolderberg circuit 20.30 32
Zondag 27.05.18 40 9.00 Kermis Kortenaken 11.30 5
Woensdag 30.05.18 45 9.00 Kortenbos - Alken 20.30 47
Zondag 03.06.18 45 9.00 Koersel kapelleke 12.00 38
Woensdag 06.06.18 45 18.00 Speelhof -
Sint-Truiden
20.30 1
Zondag 10.06.18 48 9.00 Bokrijk 12.00 30
Woensdag 13.06.18 42 18.00 Meensel - Kiezegem 20.30 60
Zondag 17.06.18 50 9.00 Diepenbeek/Verbr.rit 12.00 29
Woensdag 20.06.18 42 18.00 Wijer - Kozen - Alken 20.30 42
Zondag 24.06.18 40 9.00 Meldert + nam.
Smikkeltocht
11.30 23
Woensdag 27.06.18 40 18.00 Kanaal -Hasselt 20.30 64
Zondag 01.07.18 50 9.00 Holsteenbron - Zonhoven 11.30 62
Woensdag 04.07.18 42 18.00 Beringen via
Tiewinkel
20.30 19
Zondag 08.07.18 48 9.00 Averbode 11.30 16
Woensdag 11.07.18 40. 18.00 Terkoest - Runkelen 20.30 58
Zondag 15.07.18 48 9.00 Paalse plas 11.30 39
Woensdag 18.07.18 45 18.00 Hogen - Geetbets 18.30 8
Zondag 22.07.18 43 9.00 Zonhoven - Le Mas 11.30 34
Woensdag 25.07.18 42 18.00 Klein-Frankrijk -
Waanrode
20.30 11
Zondag 29.07.18 40 9.00 Deurne 11.30 15
Woensdag 01.08.18 40 18.00 Linkhout-Diest-Webbekom 20.30 10
Zaterdag 04.08.18 Sean Kelly Classic VWB Bevoorrading Maurice
Zondag 05.08.18 42 9.00 Zepperen 11.30 49
Woensdag 08.08.18 40 18.00 Wijer - Kermt 20.30 45
Zondag 12.08.18 35 9.00 Kermis
Schaffen
11.00 9
Woensdag 15.08.18 40 18.00 Wijer - Kozen 20.30 52
Zondag 19.08.18 48 9.00 Ulbeek 11.45 48
Woensdag 22.08.18 40 18.00 Zoutleeuw- Duras 20.30 3
Zondag 26.08.18 45 9.00 Zonhoven - Heusden 11.30 36
Woensdag 29.08.18 40 17.30 St-L.- Herk -Stokrooie 11.30 20.00 50
Zondag 02.09.18 45 9.00 Gestel 11.15 21
Woensdag 05.09.18 40 17.30 Metseren - Duras 20.00 41
Zondag 09.09.18 36 9.00 Tiewinkel-Linkhout-Meer 11.15 56
Woensdag 12.09.18 39 17.30 Schaffen - Diest 19.30 63
Zondag 16.09.18 35 08.30 Ontbijt
Kom o/t Kanker Kermt
11.30 Danny
Woensdag 19.09.18 35 17.30 Lummen - Gestel 19.30 24
Zondag 23.09.18 38 9.00 Klein-Frankrijk -
Waanrode
11.30 6
Woensdag 26.09.18 38 17.30 Zelen-Melder-Genebos 19.30 26
Zondag 30.09.18 30 9.00 Sluitingsrit + taart Lummen 11.00 57
Dinsdag 02.10.18 19.30 Gewone AV 21.00 Volksmacht
Zondag 07.10.18 12.00 Lunch 15.00 leden + iedereen



ALGEMEEN:

Vertrek en aankomst steeds aan ons lokaal W. Brems op de aangegeven uren ;
Bij warm zomerweer en op algemene aanvraag een drink onderweg ;
Kalender + eventuele wijzigingen wekelijks op home pagina website ;
Mogelijkheid om over te schakelen tussen de groepen ;
Verantwoordelijken
Groep 1: Guido Appeltans en Willy Mathys,
Groep 2+: Ludo Nickmans, Willy Mathys, Guido Appeltans,
Groep 2: Julien Knaepen,
Groep 3: Knuts Georges en Buekers Paul,
Iedere verantwoordelijke van de groepen 1-2-2+ en 3 dienen de ritten op 't eind van de maanden
door te mailen aan = ludo.nickmans@telenet. be !
Indien men samen rijdt, primeert de snelheid van de traagste groep ;
Begeleiders worden pas gekend bij vertrek van de rit = hetzij Georges, Paul of Danny ;
Alle ritten te rijden in de kledij v.d.club = anders geen notering als gereden !
Mooi fietsseizoen toegewenst = fietshelm aan te bevelen !


Zakenkantoor Strauven
3545 Halen
011/327315

Trekels Dirk, onderhoud en vellen alle bomen
3512 Stevoort
0496/289568

Daelemveld Cars
3540 Herk-de-Stad
0475/754102

Uit sympathie:
B & F Knaepen-Smets BVBA
Allround-Computing BVBA