Startpagina Fotoboek Ledengastenboek Clubinfo Wilfried Cretskens Classic Leden Aanmelden

Fietskalender

Groep 3

Dag Datum Afstand Vertrek Richting Aankomst Ritnummer
Woensdag 08.02.17 Stat.AV 19.30 Volksmacht 21.00 Leden
Vrijdag 17.02.17 Openingsfeest 19.00 De Waterhoek 23.00 Leden & Partner
Zondag 5-03-17 30 9.30 Openingsrit + taart (Thiewinkel) 11.15 57
Woensdag 8-03-17 35 14.00 Wijer - Terkoest 16.00 44
Zondag 12-03-17 35 9.30 Lummen-Halbeek-Meldert 11.30 27
Woensdag 15-03-17 35 14.00 Binderveld 16.00 43B
Zondag 19-03-17 42 9.30 Schimpen - Alken-Stokrooie 11.30 22
Woensdag 22-03-17 38 14.00 Nieuwerkerken 16.00 43
Zaterdag 25.03 naar zondag 26.03 de klok één uur vooruit zetten
Zondag 26-03-17 35 9.30 Kuringen-Heide 11.15 31A
Woensdag 29-03-17 38 14.00 Geetbets - Budingen 16.30 40
Zondag 2-04-17 35 9.00 Nieuwdorp - Budingen 11.30 59
Woensdag 5-04-17 44 18.00 Gestel Meldert 20.00 21
Zondag 9-04-17 42 9.00 Zoutleeuw 11.30 2
Woensdag 12-04-17 40 18.00 Vleugt - Schaffen 20.00 17
Zondag 16-04-17 35 9.00 PASEN Bloesemrit 11.30 Uitgepijld
Maandag 17-04-17 40 9.00 Paasmaand. Rivierenroute 11.30 53
Woensdag 19-04-17 40 18.00 Waanrode - Kortenaken 20.00 4
Zondag 23-04-17 40 9.00 Velm 11.30 12
Woensdag 26-04-17 40 18.00 Halveweg Zolder Lummen 20.00 35
Zondag 30-04-17 40 9.00 Gestel - Lummen - Meer 11.30 25
Maandag 1-05-17 40 9.00 Scherpenheuvel via Loksbergen 12.00 12.00 13
Maandag 1-05-17 Ronde v. Vlaanderen VWB Bevoorrading Maurice
Woensdag 3-05-17 42 18.00 Engsbergen 20.30 18
Zondag 7-05-17 42 9.00 Scherpenheuvel via Diest 12.00 14
Woensdag 10-05-17 40 18.00 Populierenroute 20.30 55
Zondag 14-05-17 40 9.00 Sint-Lambrechts Herk 11.30 11.30 46
Woensdag 17-05-17 46 18.00 Heusden - Zonhoven 20.30 33A
Zondag 21-05-17 45 9.00 Sint-Joris - Alken 12.00 51
Woensdag 24-05-17 38 18.00 Bolderberg 20.30 32
Donderdag 25/.05/17 keuze 7.00 O.H.H.V. Creskens S.KL 16.00 hulp iedereen
Zondag 28-05-17 40 9.00 Kermis Kortenaken 11.30 5
Woensdag 31-05-17 45 9.00 Kortenbos - Alken 20.30 47
Zondag 4-06-17 45 9.00 Pinksteren Deurne 12.00 15
Maandag 5-06-17 40 9.00 Pinkst.m.Geneb.-Strokr.-Stevoort 12.00 20
Woensdag 7-06-17 45 18.00 Zonhoven 20.30 34
Zondag 11-06-17 48 9.00 Bokrijk 12.00 30
Woensdag 14-06-17 42 18.00 Budingen 20.30 60
Zondag 18-06-17 45 9.00 Diepenbeek 12.00 29
Woensdag 21-06-17 42 18.00 Wijer - Kozen - Alken 20.30 42
Zondag 25-06-17 40 9.00 Zepperen 11.30 49
Woensdag 28-06-17 40 18.00 Kanaal -Hasselt 20.30 29
Zondag 2-07-17 45 9.00 Heusden - Zonhoven 11.30 37
Woensdag 5-07-17 42 18.00 Beringen via Tiewinkel 20.30 19
Zondag 9-07-17 45 9.00 Averbode 11.30 16
Woensdag 12-07-17 43. 18.00 Terkoest - Runkelen 20.30 58
Zondag 16-07-17 45 9.00 Paalse plas 11.30 39
Woensdag 19-07-17 45 18.00 Hogen - Geetbets 18.30 8
Zondag 23-07-17 43 9.00 Speelhof - Sint-Truiden 11.30 1
Woensdag 26-07-17 42 18.00 Klein-Frankrijk - Waanrode 20.30 6
Zondag 30-07-17 40 9.00 Zelem - Meldert - Genebos 11.30 26
Woensdag 2-08-17 40 18.00 Linkhout-Diest-Webbekom 20.30 10
Zaterdag 5-08-17 Sean Kelly Classic VWB Bevoorrading Maurice
Zondag 6-08-17 42 9.00 Stokrooie-Bolderb. Lummen 11.30 31B
Woensdag 9-08-17 40 18.00 Wijer - Kermt 20.30 45
Zondag 13-08-17 35 9.00 Kermis Schaffen 11.00 11
Woensdag 16-08-17 38 18.00 Wijer - Kozen 20.30 52
Zondag 20-08-17 42 9.00 Ulbeek 11.45 48
Woensdag 23-08-17 40 18.00 Zoutleeuw- Duras 20.30 3
Zondag 27-08-17 40 9.00 Zonhoven - Heusden 11.30 36
Woensdag 30-08-17 40 17.30 St-L.- Herk -Stokrooie 11.30 20.00 50
Zondag 3-09-17 36 9.00 Gestel 11.15 23
Woensdag 6-09-17 35 17.30 Metseren - Duras 20.00 41
Zondag 10-09-17 36 9.00 Tiewinkel-Linkhout-Meer 11.15 56
Woensdag 13-09-17 35 17.30 Schaffen 19.30 9
Zondag 17-09-17 35 08.30 Ontbijt Kom o/t Kanker Kermt 11.30 Danny
Woensdag 20-09-17 35 17.30 Lummen - Gestel 19.30 24
Zondag 25-09-16 38 9.00 Sluitingsrit + taart 11.00 Bestuur
Zondag 16-10-16 12.00 Lunch 15.00 leden + iedereen



ALGEMEEN:

Vertrek en aankomst steeds aan ons lokaal W. Brems op de aangegeven uren ;
Bij warm zomerweer en op algemene aanvraag een drink onderweg ;
Kalender + eventuele wijzigingen wekelijks op home pagina website ;
Mogelijkheid om over te schakelen tussen de groepen ;
Verantwoordelijken:
Groep 1: Guido Appeltans en Willy Mathys,
Groep 2+: Ludo Nickmans, Willy Mathys, Guido Appeltans,
Groep 2: Julien Knaepen,
Groep 3: Knuts Georges en Buekers Paul,
Iedere verantwoordelijke van de groepen 1-2-2+ en 3 dienen de ritten op 't eind van de maanden
door te mailen aan = ludo.nickmans@telenet. be !
Indien men samen rijdt, primeert de snelheid van de traagste groep ;
Begeleiders worden pas gekend bij vertrek van de rit = hetzij Georges, Paul of Danny ;
Alle ritten te rijden in de kledij v.d.club = anders geen notering als gereden !
Mooi fietsseizoen toegewenst = fietshelm aan te bevelen !
Wekelijks de website raadplegen : www.berkentrappers.be


Zakenkantoor Strauven
3545 Halen
011/327315

Trekels Dirk, onderhoud en vellen alle bomen
3512 Stevoort
0496/289568

Daelemveld Cars
3540 Herk-de-Stad
0475/754102

Uit sympathie:
B & F Knaepen-Smets BVBA
Allround-Computing BVBA